Zwroty
 
 
Czas na zwrot towaru wynosi 14 dni od dnia otrzymania przesyłki

Aby zgłosić zwrot prosimy kliknąć w obrazek poniżej

 

 

Zawartość paczki ze zwrotem: 

Zegar nie powinien nosić śladów używania, powinien być w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie elementy w stanie nie uszkodzonym. Zegar można oglądać tylko tak jakby robiło się to w sklepie stacjonarnym. W przypadku gdy Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

Prosimy dołączyć formularz odstąpienia od umowy jest on dostępny TUTAJ

 

Adres do zwrotu

STATT Rafał Buciak

Kilińskiego 3 ZDZ Wejście A7

71-414 Szczecin

Ważne informacje

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zgodnie z obecnym stanowiskiem Prezesa UOKiK oraz Komisji Europejskiej konsument odstępujący od umowy może korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. 

Zwrot płatności

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. W przypadku, gdy płatność została dokonana za pobraniem zwrotu dokonamy na rachunek wskazany w formularzu odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonujemy w terminie do 7 dni od otrzymania przesyłki ze zwrotem.

 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl